Strona główna » Zakrzowiec

Kominiarz Zakrzowiec

Usługi kominiarskie na terenie miejscowości Zakrzowiec obok Wieliczki. Całodobowe Pogotowie Kominiarskie w sytuacjach kryzysowych. Kominiarz Zakrzowiec do usług.

Oferta Zakład Usług Kominiarskich – Zakrzowiec i małopolska

Usługi kominiarskie w kompleksowym zakresie. Czyszczenie przewodów kominowych i udrażnianie zatkanych gruzem lub gniazdami. Zabezpieczamy wyloty kominów za pomocą zgrzewanych siatek, lub przez profesjonalne kratki nierdzewne wycinane laserowo. Konstrukcja ich nie ogranicza ciągu komina, co prawie zawsze się zdarza w kratach dostępnych na półkach marketów. Kratki posiadają także możliwość doklejenia filtru przeciw insektom z włókna szklanego. Montujemy nierdzewne nasady kominowe wszystkich typów. Służą one do zwiększenia ciągu w kominie wykorzystując siłę wiatru i przeciwdziałają cofaniu powietrza do wnętrza budynku. Czyścimy mechanicznie przewody kominowe, usuwamy z nich twardą smołę (sadza szklista).

Instalujemy nierdzewne rury kominowe. Uszczelniają kanały kominowe i chronią przed szkodliwym wpływem kwasów ze skroplin kotłów gazowych. We wnętrzu kominów montujemy stalowe systemy kominowe – rury jedno lub dwuścienne. Oferujemy także zewnętrzne systemy kominowe z ociepleniem, dobudowane do ściany budynku. W kanały kominowe o zmiennym przekroju i w te skośne montujemy elastyczne wkłady nierdzewne ze stali kwasoodpornej, lub wkłady aluminiowe typu „Alufol„. Obszerne informacje o nierdzewnych systemach kominowych dostępne pod adresem: www.stalowy-komin.pl.

Oferujemy każdy typ protokołów i opinii kominiarskiej: opinie do gazowni z odbioru kotłowni gazowej, olejowej i na paliwa stałe , odbiory stanu surowego budynku ze wskazaniem podłączeń, odbiory końcoweinwentaryzacje kominowe i ekspertyzy kominiarskie, oraz okresowe przeglądy do ubezpieczenia budynkuprzeglądy kominiarskie i szczelności instalacji gazowej (w pakiecie gazownik-kominiarz taniej).

Atuty naszej Firmy Kominiarskiej – usługi kominiarskie Zakrzowiec

Mistrzowie kominiarscy naszego Zakładu Kominiarskiego cenią wysoką jakość wykonywanych usług, z zachowaniem przystępnej ceny. Do każdego klienta mamy indywidualne nastawienie. Standardowe metody pracy kominiarza najczęściej są skuteczne i wystarczające, ale czasami to za mało. Nawet w takim przypadku nie zostawiamy nikogo z problemem. Staramy się doradzać, jak najlepiej i najniższym kosztem uzyskać sprawność infrastruktury kominowej. Szanujemy zdrowie i portfele klientów. Nie proponujemy automatycznie najbardziej kosztownych metod. Często te najprostsze i mało inwazyjne są najlepsze.

Stawiamy na stały postęp. Bazujemy na tradycyjnych i sprawdzonych w długoletniej praktyce metodach. Wykorzystujemy rozwój techniki, aby ciągle poprawiać jakość usług. Wynikiem tego nasi kominiarze nie znają zwrotu: „nie da się„. Jeśli komin nie został zniszczony w sposób trwały mechaniczny, można naprawić go bez przewiercania ścian i narażania klienta na zwiększone koszta.

W czasie pracy wspomagamy techniką. Obrazy z kamer kominowych umożliwiają „wejście” do przewodu kominowego i zdiagnozowanie stanu fizycznego ścianek, drożność oraz przyczynę i miejsce zatkania. Generator dymu który posiadamy, wytwarza bardzo dużo nietoksycznej pary, która szybko zapełnia kanały kominowe. Łatwo wykryć wtedy wszelkie nieszczelności.

Urządzenia detekcyjne i pomiarowe, np: anemometry, wykrywacze gazu LPG, ziemnego i czadu CO (tlenek węgla) posiadają Świadectwa Kalibracji. Zapewnia to pewną diagnostykę, oraz łatwiejsze usuwanie wad w instalacjach gazowych i kanałach kominowych, oraz zapewnia wystawianie opinii i protokołów kominiarskich w zgodzie z obowiązującym prawem.

W Zakładzie Kominiarskim „Jutrzenka” współpracuje czterech mistrzów kominiarskich. Zachęcamy do skorzystania z usług kominiarza na terenie Zakrzowca i okolic. Kominiarz Zakrzowiec do usług.