Strona główna » Zakrzów

Kominiarz Zakrzów

Zakład Kominiarski „Jutrzenka”. Kompleksowe usługi kominiarskie w miejscowości Zakrzów i okolicy. Pogotowie Kominiarskie w nagłych sytuacjach całodobowo. Kominiarz Zakrzów do usług.

Oferta Usług Kominiarskich – Zakrzów i małopolska

Oferujemy wszelkie obsługę budynków i prace kominiarskie. Czyszczenie przewodów kominówudrażnianie zatkanych gruzem i ptasimi gniazdami, zabezpieczanie wylotów kominów powyżej dachu przed zatkaniem gniazdami ptasimi przez specjalistyczne kratki nierdzewne cięte laserem. Budowa ich nie zmniejsza ciągu w kominie, co niestety dzieje się przy kratkach oferowanych w marketach. Posiadamy kratki z filtrem przeciw insektom z włókna szklanego o idealnie okrągłym kształcie. Instalujemy nasady kominowe wzmacniające siłę ciągu w kominie i przeciwdziałające cofaniu powietrza do środka pomieszczenia, tzw. „cofka”. Wykonujemy mechaniczne czyszczenie komina, czyli zdzieramy ze ścian przewodu kominowego smołę – sadzę szklistą.

Instalujemy stalowe wkłady kominowe, które chronią i uszczelniają przewody kominowe, zabezpieczają przed destrukcyjnym wpływem kwasów zawartych w kondensacie kotłów gazowych. Stosujemy rury jedno i dwuścienne o różnych grubościach blachy i różnym zastosowaniu. Montujemy ocieplone kominy zewnętrzne, dobudowane do ścian zewnętrznych budynku. W kanały kominowe z nieregularnym kształtem, lub ze skosami montujemy elastyczne systemy kominowe ze stali nierdzewnej kwasoodpornej, lub rękawy aluminiowe „Alufol„. Obszerne informacje o nierdzewnych wkładach kominowych dostępne pod adresem: www.stalowy-komin.pl.

Oferujemy opinie oraz protokoły kominiarskie: odbiory stanu surowego (ze szkicem podłączeń), opinie do gazowniodbiory budynków (końcowe), szczegółowe ekspertyzy przewodów kominowych, i ich inwentaryzacje, oraz przeglądy okresowe wymagane przy ubezpieczeniu budynków: przeglądy kominiarskie oraz przeglądy szczelności instalacji gazowej (w pakiecie taniej za zestaw protokołów okresowych kominiarz – gazownik).

Atuty naszej Firmy Kominiarskiej – usługi kominiarskie Zakrzów

Kominiarz naszego zakładu przykłada wagę do jakości usług przy możliwie niskiej cenie. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny. Jeżeli standardowe metody pracy nie sprawdzą się w danej sytuacji, nie zostawiamy nikogo z nieusuniętym problemem. Doradzimy jak najlepiej i najniższym nakładem finansowym usunąć problem. Szanujemy zdrowie i portfele klientów. Nie narzucamy najdroższych metod. Bardzo często najtańsze są najlepsze.

Stawiamy na rozwój zawodowy. Wspomagamy się tradycyjnymi metodami, ale wykorzystujemy także współczesną technikę. Staramy się ustawicznie poprawiać jakość świadczonych usług. Dlatego nasi kominiarze nie używają zwrotu „nie da się„. Prawie każdy kanał kominowy można doprowadzić do pełnej sprawności bez wykuwania otworów rewizyjnych w ścianach budynku.

W pracy wykorzystujemy kolorowe kominiarskie kamery inspekcyjne. Pozwalają one „wejść” w komin, skontrolować jego stan i drożność. W sytuacji zatkania, ułatwiają zweryfikować przyczynę. Generator dymu który posiadamy, produkuje ogromne jego ilości. Szybko zapełnia on przewody kominowe i wydostaje się na zewnątrz nawet najmniejszymi nieszczelnościami. Łatwo je wtedy wykryć. Kominiarskie świece i zapałki dymowe nie potrafią tego.

Urządzenia elektroniczne pomiarowe i detekcyjne: anemometry, wykrywacze wycieków gazu ziemnego, LPG i tlenku węgla CO (czadu) mają Świadectwa Kalibracji. Gwarantuje to skuteczną lokalizację, diagnostykę i łatwiejsze usuwanie problemów w przewodach kominowych wentylacyjnych, spalinowych i dymowych, oraz instalacjach gazowych.

W ramach zakładu kominiarskiego działa czterech mistrzów kominiarstwa. Zapraszamy do korzystania z usług naszego kominiarza na terenie Zakrzowa i okolic.