Strona główna » Zabłocie

Kominiarz Zabłocie

Usługi kominiarskie w miejscowości Zabłocie koło Wieliczki i w okolicy. W kryzysowych zdarzeniach losowych całodobowe Pogotowie Kominiarskie. Kominiarz Zabłocie do usług.

Oferta Zakład Usług Kominiarskich – Zabłocie i małopolska

Wszelkie usługi w dziedzinie kominiarstwa. Czyszczenie przewodów kominowych, i udrażnianie tych przytkanych przez gniazda i gruz. Zabezpieczanie wylotów kominów przed ponownym zatkaniem ptasimi gniazdami za pomocą siatek zgrzewanych o gęstych oczkach, oraz specjalistycznych kratek nierdzewnych wycinanych laserem z kawałka blachy. Ich konstrukcja nie ogranicza ciągu w kominie, co zawsze jest obserwowane w kratach dostępnych w sklepach budowlanych. Posiadamy kratki z opcją filtru przeciw insektom z włókna szklanego o precyzyjnie okrągłych nitkach. Montujemy nasady kominowe, które służą do wzmacniania ciągu w kominach i przeciwdziałają cofaniu powietrza z dachu przez przewody kominowe. Czyścimy mechanicznie kominy, usuwamy z ich wnętrza twardą smołę (sadza szklista).

Instalujemy stalowe wkłady kominowe. Uszczelniają przewody kominowe i chronią je przed erozyjnym wpływem kwasów, które zawiera kondensat z kotłów gazowych. W kominy wsuwamy stalowe rury jedno i dwuścienne. Montujemy zewnętrzne systemy kominowe z ociepleniem, dobudowane do ścian zewnętrznych budynku. W kanały o zmiennym przekroju i o przebiegu ze skosami instalujemy nierdzewne wkłady elastyczne ze stali nierdzewnej kwasoodpornej, lub aluminiowe rękawy „Alufol„. Obszerne informacje o stalowych wkładach kominowych dostępne pod adresem: www.stalowy-komin.pl.

Oferujemy profesjonalne protokoły i opinie kominiarskie: opinie do gazowniodbiory stanu surowego budynku, odbiory końcowe nieruchomości, inwentaryzacje kanałów kominów i ekspertyzy kominiarskie, oraz okresowe przeglądy do ubezpieczenia budynkuprzeglądy kominiarskie i przeglądy szczelności instalacji gazowej (w pakiecie kominiarz – gazownik taniej).

Atuty naszej Firmy Kominiarskiej – usługi kominiarskie Zabłocie

Dla mistrza kominiarskiego naszego Zakładu Kominiarskiego ważna jest wysoka jakość świadczonych usług, z zachowaniem przystępnej ceny. Do każdego klienta staramy się mieć indywidualnie podejście. Standardowe metody naszej pracy są skuteczne, ale czasami nie wystarczają w konkretnej sytuacji. Nie zostawiamy jednak nikogo bez pomocy. Staramy się każdemu doradzać jak najlepiej i najniższym kosztem uzyskać to, co było celem naszej wizyty. Szanujemy zdrowie i portfele każdego klienta. Nie proponujemy kosztownych metod dla zysku. Często najprostsze i mało inwazyjne są najlepsze w większości przypadków.

Stawiamy na ciągły postęp. Korzystamy z tradycyjnych, sprawdzonych w długoletniej pracy metod. Wykorzystujemy także zdobycze techniki, aby ciągle poprawiać jakość usług. Dlatego nasi kominiarze nie znają słów: „nie da się„. Jeśli nie doszło do uszkodzeń fizycznych komina, każdy z nich można naprawić bez niszczenia ścian i narażania klienta na zwiększone koszty.

W czasie pracy wykorzystujemy obrazy wideo z kolorowych kamer kominowych. Umożliwiają one „wejść” do środka i zdiagnozować stan fizyczny ich ścianek, drożność oraz powód zatkania. Generator dymu produkuje duże ilości nietoksycznej pary, która zapełnia przewody kominowe i ulatnia się nieszczelnościami. Łatwo je wtedy wizualnie wykryć.

Urządzenia do detekcji i pomiarów, w tym: anemometry, wykrywacze gazu LPG, ziemnego i czadu CO (tlenek węgla) posiadają Świadectwa Kalibracji. Zapewnia to szybką diagnostykę, oraz skuteczniejsze usuwanie problemów w instalacjach gazowych i kanałach kominowych.

W naszym Zakładzie Kominiarskim pracuje czterech mistrzów kominiarstwa. Zachęcamy do skorzystania ze świadczonych usług kominiarza na terenie Zabłocia i okolic.