Strona główna » Winiary

Kominiarz Winiary

Usługi kominiarskie w miejscowości Winiary koło Dobczyc i w okolicy. Całodobowe Pogotowie Kominiarskie w kryzysowych sytuacjach. Kominiarz Winiary do usług.

Oferta Zakład Usług Kominiarskich – Winiary i małopolska

Usługi kominiarskie. Czyszczenie przewodów kominowych, i udrażnianie zatkanych gniazdami ptasimi i gruzem. Zabezpieczanie wylotów kominów przed ponownym zatkaniem gniazdami za pomocą siatek zgrzewanych o drobnych oczkach, lub za pomocą specjalistycznych kratek nierdzewnych wycinanych laserem. Konstrukcja nie ogranicza ciągu w kominie, co prawie zawsze jest obserwowane w kratach dostępnych w sklepach budowlanych. Kratki posiadają także opcję filtru przeciw insektom z włókna szklanego. Montujemy nasady kominowe, które służą do zwiększenia ciągu w kominach wykorzystując siłę wiatru i przeciwdziałają cofaniu powietrza przez przewody kominowe. Czyścimy mechanicznie kominy, usuwamy z ich środka zastygłą smołę (sadza szklista).

Instalujemy stalowe wkłady kominowe. Uszczelniają kanały kominowe i chronią je przed erozyjnym działaniem kwasów z kondensatu kotłów gazowych. W kominy montujemy stalowe rury jedno lub dwuścienne, w zależności od potrzeby. Oferujemy zewnętrzne systemy kominowe z ociepleniem, dobudowane do ściany zewnętrznej budynku. W kanały kominowe o zmiennym przekroju i o przebiegu skośnym instalujemy wkłady elastyczne ze stali nierdzewnej kwasoodpornej, lub rękawy aluminiowe „Alufol„. Informacje o stalowych wkładach kominowych dostępne pod adresem: www.stalowy-komin.pl.

Oferujemy każdy typ protokołu i opinii kominiarskiej: opinie do gazowni z odbioru kotłowni , odbiory stanu surowego budynku, odbiory końcowe, inwentaryzacje kominów i ekspertyzy kominiarskie, oraz okresowe przeglądy do ubezpieczeniaprzeglądy kominiarskie i przeglądy szczelności instalacji gazowej (w pakiecie kominiarz – gazownik taniej).

Atuty naszej Firmy Kominiarskiej – usługi kominiarskie Winiary

Dla mistrza naszego Zakładu Kominiarskiego ważna jest bardzo wysoka jakość świadczonych usług, z zachowaniem bardzo przystępnej ceny. Do każdego klienta staramy się mieć odrębne podejście. Standardowe metody pracy kominiarza są skuteczne, ale czasami nie wystarczają w danej sytuacji. Nawet w takim przypadku nie zostawiamy nikogo bez pomocy. Staramy się zawsze doradzać jak najlepiej i najniższym kosztem uzyskać żądany efekt. Szanujemy zdrowie i portfele każdego z klientów. Nie proponujemy kosztownych metod dla uzyskania jak największego zysku. Często to te najprostsze i mało inwazyjne są najlepsze.

Dodatkowo stawiamy na ciągły postęp. Korzystamy z tradycyjnych, sprawdzonych w długoletniej praktyce metod. Wykorzystujemy także patenty techniki, aby ciągle poprawiać jakość usług. Dlatego nasi kominiarze nie znają słów: „nie da się„. Jeśli mechanicznie nie doszło do uszkodzeń komina, każdego z nich można naprawić bez dziurawienia ścian i narażania klienta na większe koszty.

W czasie pracy wspomagamy się z obrazów wideo z kamer kominowych. Umożliwiają one „wejść” do środka kanału i zdiagnozować stan fizyczny ścianek, drożność oraz powód zatkania. Generator dymu produkuje bardzo dużo nietoksycznej pary, która zapełnia przewody kominowe i wycieka nieszczelnościami. Łatwo je wtedy wykryć.

Urządzenia służące do detekcji i pomiarów, np: anemometry, detektory gazu LPG, ziemnego i czadu CO (tlenek węgla) posiadają Świadectwa Kalibracji. Zapewnia to szybką diagnostykę, oraz łatwiejsze usuwanie wad w instalacjach gazowych i kanałach kominowych.

W naszym Zakładzie Kominiarskim pracuje czterech mistrzów kominiarstwa. Zachęcamy do skorzystania ze świadczonych usług kominiarza na terenie Winiar i okolic. Kominiarz Winiary do usług.