Strona główna » Strumiany

Kominiarz Strumiany

Usługi kominiarskie na terenie miejscowości Strumiany obok Wieliczki. Całodobowe Pogotowie Kominiarskie w zdarzeniach kryzysowych. Kominiarz Strumiany do usług.

Oferta Zakład Usług Kominiarskich – Strumiany i małopolska

Usługi kominiarskie w pełnym zakresie. Czyszczenie kominów i udrażnianie zatkanych gruzem i gniazdami. Zabezpieczamy wyloty kanałów kominowych za pomocą zgrzewanych siatek, lub przez profesjonalne kratki nierdzewne wycinane laserem. Konstrukcja ich nie zmniejsza ciągu w kominie, co prawie zawsze się zdarza przy kratach oferowanych na półkach marketów. Kratki posiadają także możliwość dodania filtra przeciw insektom z włókna szklanego. Montujemy także nierdzewne nasady kominowe wszelkich typów. Służą one do zwiększenia ciągu kominowego wykorzystując siłę wiatru i przeciwdziałają cofaniu powietrza do wnętrza budynku, tak zwana „cofka”. Czyścimy mechanicznie przewody kominowe, usuwamy z nich smołę (sadza szklista).

Instalujemy nierdzewne systemy rur kominowych. Uszczelniają przewody kominowe i chronią przed szkodliwym wpływem kwasów zawartych w skroplinach z kotłów gazowych. W kominach montujemy stalowe systemy kominowe – rury jedno lub dwuścienne, okrągłe i owalne. Oferujemy także zewnętrzne systemy kominowe z ociepleniem, dobudowane do ściany budynku. W kanały kominowe o zmiennym przekroju i w te skośne montujemy elastyczne wkłady nierdzewne ze stali kwasoodpornej, lub z folii aluminiowej „Alufol„. Poddają się na skosach i umożliwiają uszczelnienie praktycznie każdego przewodu kominowego. Szczegóły zastosowań i montażu stalowych systemów kominowych nierdzewnych dostępne na stronie: www.stalowy-komin.pl.

Oferujemy także każdy typ protokołów i opinii kominiarskiej, czyli: opinie do gazowni z odbioru kotłowni gazowej, olejowej i na paliwa stałe, odbiory stanu surowego budynku ze wskazaniem podłączeń, odbiory końcoweinwentaryzacje kominów i ekspertyzy kominiarskie, oraz okresowe przeglądy do ubezpieczenia budynkówprzeglądy kominiarskie i szczelności instalacji gazowej (w pakiecie gazownik-kominiarz taniej).

Atuty naszej Firmy Kominiarskiej – usługi kominiarskie Strumiany

Mistrzowie kominiarscy naszego Zakładu Kominiarskiego cenią wysoką jakość usług, z zachowaniem przystępnej ceny. Do każdego klienta i każdej sytuacji mamy indywidualne podejście. Standardowe metody pracy kominiarza najczęściej są skuteczne i wystarczające, ale czasami zawodzą. Nawet w takim przypadku nie zostawiamy nikogo z problemem. Staramy się doradzać, jak najlepiej i najniższym kosztem uzyskać pełną sprawność infrastruktury kominowej. Szanujemy zdrowie i portfele klientów. Nie proponujemy automatycznie najbardziej kosztownych metod. Często te najprostsze i mało inwazyjne są najlepsze.

Stawiamy na stały rozwój i postęp. Bazujemy na tradycyjnych i sprawdzonych w długoletniej praktyce metodach. Wykorzystujemy także cywilizacyjny rozwój techniki, by ciągle poprawiać jakość swych usług. Wynikiem tego nasi kominiarze nie znają słów: „nie da się„. Jeśli komin nie został zniszczony w sposób trwały mechaniczny, można naprawić go bez kucia ścian i narażania klienta na zwiększone koszta.

W czasie pracy wspomagamy się techniką. Obrazy z kamer kominowych umożliwiają „wejście” do kanału kominowego i zdiagnozowanie stanu fizycznego ścian, drożność oraz powód i miejsce zagruzowania. Generator dymu który posiadamy, produkuje bardzo dużo nietoksycznej pary, która zapełnia kanały kominowe pod lekkim nadciśnieniem. Łatwo wykryć wtedy wszelkie nieszczelności.

Urządzenia do detekcji i pomiarów, np: anemometry, wykrywacze gazu LPG, ziemnego i czadu CO (tlenek węgla) posiadają aktualne Świadectwa Kalibracji. Zapewnia to pewną diagnostykę, oraz łatwiejsze usuwanie usterek w instalacjach gazowych i przewodach kominowych, oraz umożliwia wystawianie opinii i protokołów kominiarskich zgodnych z obowiązującym prawem.

W Zakładzie Kominiarskim „Jutrzenka” współpracuje czterech doświadczonych mistrzów kominiarskich. Zachęcamy do skorzystania z usług naszego kominiarza na terenie Strumian i okolic. Kominiarz Strumiany do usług.