Strona główna » Sławkowice

Kominiarz Sławkowice

Kompleksowe usługi kominiarskie w miejscowości Sławkowice koło Wieliczki i w okolic. W kryzysowych sytuacjach całodobowe Pogotowie Kominiarskie. Kominiarz Sławkowice do usług.

Oferta Usług Kominiarskich – Sławkowice i małopolska

Oferujemy prace kominiarskie w szerokim zakresie. Czyszczenie przewodów kominowych, oraz udrażnianie kanałów zatkanych przez gniazda i gruz. Zabezpieczenie wylotów kominowych przed powtórnym zaczopowaniem ptasimi gniazdami za pomocą specjalistycznych kratek nierdzewnych ciętych laserowo z jednego kawałka blachy. Ich konstrukcja nie zmniejsza ciągu w kominach, co niestety jest obserwowalne przy kratek dostępnych w sklepach i marketach budowlanych. Posiadamy wersję kratek z filtrem przeciw insektom z włókna szklanego. Montujemy nasady kominowe, które wzmacniają ciągi w kominach i przeciwdziałają cofaniu się powietrza z nad dachu przez kanały kominowe – czyli ciągowi wstecznemu. Czyścimy mechaniczne kanały kominów, zdzieramy ze ścian komina zgromadzoną smołę, czyli sadzę szklistą.

Montujemy stalowe wkłady kominowe, które mają za zadanie uszczelniać kanały kominowe i zabezpieczyć je przed niszczącym wpływem kondensatu z kotłów gazowych. Wkładamy w kominy rury stalowe jedno i dwuścienne. Instalujemy ocieplone kominy zewnętrzne, przybudowywane do ścian budynku. W przewody kominowe o nieregularnych kształtach, albo ze skosami oferujemy wkłady elastyczne ze stali nierdzewnej kwasoodpornej, lub z folli aluminiowej „Alufol„. Szczegóły montażu systemów kominowych nierdzewnych na stronie: www.stalowy-komin.pl.

Wypisujemy protokoły i opinie kominiarskie każdego rodzaju: odbiór stanu surowego, opinie do gazowniodbiory końcowe budynków, ekspertyzy kominiarskie, szczegółowe inwentaryzacje przewodów kominowych, oraz okresowe przeglądy do ubezpieczeniu nieruchomościokresowe przeglądy kominiarskie i gazowe przeglądy szczelności instalacji (w pakiecie kominiarz – gazownik taniej).

Atuty naszej Firmy Kominiarskiej – usługi kominiarskie Sławkowice

Dla  kominiarzy naszego zakładu ważna jest wysoka jakość usług, zrównoważona możliwie niską ceną. Każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny. Jeśli standardowe metody nie skutkują w danym przypadku, nie zostawiamy nikogo z nie udzieleniem pomocy. Zawsze doradzamy jak najlepiej, najszybciej i najniższym kosztem uzyskać to, po co nas wezwano. Szanujemy zdrowie i portfele naszych klientów. Nie narzucamy najdroższych metod, co czasem robią inni. Często najprostsze i najtańsze sposoby są najlepsze na długie lata.

Stawiamy na ciągły rozwój personalny i zaplecza. Oprócz tradycyjnych i sprawdzonych metod wykorzystujemy nowe zdobycze techniki, by ciągle poprawiać jakość oferowanych usług. Wynikiem tego nasi kominiarze praktycznie nie używają słowa „nie da się„. Jeśli nie doszło do uszkodzenia mechanicznego komina, każdy kanał można doprowadzić do pełnej używalności bez wykuwania dziur w ścianach budynku i narażania klienta na straty.

W trakcie pracy wykorzystujemy obraz z kamer inspekcyjnych. Pozwalają one „wejść” do wnętrza komina i sprawdzić jego stan, drożność oraz powód zagruzowania. Generator dymu wytwarza duże ilości nietoksycznej pary, szybko zapełnia ona kanały kominowe i wydostaje się nieszczelnościami w ściankach komina. Prosto je wtedy wykryć. Zapałki i świece kominiarskie nie sprawdzają się w tym temacie.

Sprzęt detekcyjny i pomiarowy: anemometry, detektory nieszczelności gazu LPG, ziemnego i tlenku węgla CO (czadu) posiadają aktualne Świadectwa Kalibracji. Gwarantuje to skuteczną i szybszą lokalizację, diagnozę oraz dokładniejsze usuwanie usterek w przewodach kominowych i instalacjach z gazem.

W naszej firmie kominiarskiej współpracuje czterech mistrzów kominiarskich. Zapraszamy do skorzystania z usług kompetentnego kominiarza na terenie miejscowości Sławkowice i w okolicy.