Strona główna » Sieraków

Kominiarz Sieraków

Usługi kominiarskie w miejscowości Sieraków obok Dobczyc i Wieliczki. Całodobowe Pogotowie Kominiarskie w sytuacjach wyjątkowych. Kominiarz Sieraków do usług.

Oferta Zakład Usług Kominiarskich – Sieraków i małopolska

Usługi kominiarskie, pełny zakres. Czyszczenie przewodów kominowych, i udrażnianie zatkanych gruzem i gniazdami. Zabezpieczamy wyloty kominów przed zatkaniem za pomocą siatek zgrzewanych z drobnymi oczkami, lub za pomocą profesjonalnych kratek nierdzewnych wycinanych laserem. Konstrukcja ich nie ogranicza ciągu w kominie, co prawie zawsze jest odczuwalne w kratach dostępnych na półkach sklepowych. Kratki posiadają także możliwość dodania wewnętrznego  filtru przeciw insektom z włókna szklanego. Montujemy nierdzewne nasady kominowe. Służą one do zwiększenia ciągu w kominach, wykorzystują siłę wiatru i przeciwdziałają cofaniu powietrza przez kominy. Czyścimy mechanicznie kanały kominowe, usuwamy z nich zastygłą smołę (sadza szklista).

Instalujemy nierdzewne wkłady kominowe. Uszczelniają kanały kominowe i chronią przed niszczącym działaniem kwasów z kondensatu kotłów gazowych. We wnętrza kominów montujemy stalowe rury jedno lub dwuścienne, w zależności od potrzeb. Oferujemy zewnętrzne systemy kominowe z ociepleniem, dobudowane do ściany budynku na zewnątrz. W kanały kominowe o zmiennym przekroju i ze skosami montujemy wkłady elastyczne nierdzewne ze stali kwasoodpornej, lub folii aluminiowej „Alufol„. Szczegóły zastosowań nierdzewnych systemów kominowych na stronie www.stalowy-komin.pl.

Oferujemy każdy rodzaj protokołu i opinii kominiarskiej: opinie do gazowni z odbioru kotłowni gazowej, olejowej i na paliwa stałe , odbiory stanu surowego budynku, odbiory końcoweinwentaryzacje kominowe i ekspertyzy kominiarskie, oraz okresowe przeglądy do ubezpieczeniaprzeglądy kominiarskie i szczelności instalacji gazowej (w pakiecie kominiarz – gazownik taniej).

Atuty naszej Firmy Kominiarskiej – usługi kominiarskie Sieraków

Mistrz naszego Zakładu Kominiarskiego ceni bardzo wysoką jakość świadczonych usług, z zachowaniem przystępnej ceny. Do każdego klienta staramy się mieć odrębne nastawienie. Standardowe metody pracy kominiarza najczęściej są skuteczne, ale czasem nie wystarczają. Nawet w takim przypadku nie zostawiamy nikogo bez udzielenia pomocy. Staramy się doradzać, jak najlepiej i najniższym kosztem uzyskać żądany efekt. Szanujemy zdrowie i portfele klientów. Nie proponujemy z automatu kosztownych metod dla uzyskania większego zysku. Często to te najprostsze i mało inwazyjne są najlepsze.

Stawiamy na ciągły postęp. Bazujemy na tradycyjnych, sprawdzonych w długoletniej praktyce metodach. Wykorzystujemy także rozwój techniki, by ciągle poprawiać jakość usług. Dlatego nasi kominiarze nie znają słów: „nie da się„. Jeśli komin nie został zniszczony, można naprawić go bez dziurawienia ścian i narażania klienta na zwiększone koszty.

W czasie pracy wspomagamy się kamerami kominowymi. Umożliwiają one „wejść” do przewodu kominowego i zdiagnozować stan fizyczny jego ścianek, drożność oraz przyczynę i miejsce zatkania. Generator dymu z którego korzystamy, produkuje bardzo dużo nietoksycznej pary, która ekspresowo zapełnia przewody kominowe i wydostaje się nieszczelnościami. Łatwo je wtedy wykryć.

Urządzenia elektroniczne, np: anemometry, detektory gazu LPG, ziemnego i czadu CO (tlenek węgla) posiadają ważne Świadectwa Kalibracji. Zapewnia to pewną diagnostykę, oraz łatwiejsze usuwanie wad w instalacjach gazowych i kanałach kominowych, oraz zapewnia pełnoprawne wystawianie opinii i protokołów kominiarskich.

W naszym Zakładzie Kominiarskim współpracuje czterech mistrzów kominiarskich. Zachęcamy do skorzystania z usług naszego kominiarza na terenie Sierakowa i okolic. Kominiarz Sieraków do usług.