Strona główna » Ochmanów

Kominiarz Ochmanów

Usługi kominiarskie na terenie miejscowości Ochmanów koło Wieliczki. Całodobowe Pogotowie Kominiarskie w zdarzeniach losowych. Kominiarz Ochmanów do usług.

Oferta Zakład Usług Kominiarskich – Ochmanów i małopolska

Usługi kominiarskie w kompletnym zakresie. Czyszczenie kominów i udrażnianie zatkanych przez gruz i gniazda ptaków (kawki, gołębie). Zabezpieczamy wyloty kominów za pomocą zgrzewanych siatek o drobnych oczkach, lub przez profesjonalne kratki nierdzewne wycinane laserem. Ich kształt nie zmniejsza ciągu w kominie, co prawie zawsze ma miejsce przy kratach oferowanych na półkach sklepowych. Kratki posiadają także możliwość dołożenia filtra przeciw insektom z włókna szklanego. Montujemy także nierdzewne nasady kominowe wszelkich typów. Służą one do zwiększenia ciągu komina, wykorzystując siłę wiatru i przeciwdziałają cofaniu powietrza do wnętrza budynku, efekt „cofki”. Czyścimy mechanicznie przewody kominowe, usuwamy z nich smołę (sadzę szklistą).

Oferujemy nierdzewne systemy rur kominowych. Uszczelniają kominy i chronią je przed szkodliwym wpływem kwasów zawartych w skroplinach z kotłów gazowych. Montujemy stalowe systemy kominowe – rury jedno lub dwuścienne, okrągłe oraz owalne. Oferujemy także zewnętrzne systemy kominowe z ociepleniem, dobudowane do ścian na zewnątrz budynku. W kanały kominowe o zmiennym przekroju i ze skosami montujemy elastyczne wkłady nierdzewne ze stali kwasoodpornej, oraz aluminiowe „Alufol„. Poddają się na skosach i umożliwiają uszczelnienie praktycznie każdego przewodu kominowego. Dokładniejsze informacje o nierdzewnych wkładach kominowych zajmują się na stronie www.stalowy-komin.pl.

Oferujemy także każdy rodzaj protokołów i opinii kominiarskich, czyli: opinie do gazowni z odbioru kotłowni na każdy opał: gaz, olej i na paliwa stałe, odbiory stanu surowego budynku ze wskazaniem miejsc podłączeń, odbiory końcowe budynkuinwentaryzacje kominów i ekspertyzy kominiarskie, oraz okresowe przeglądy do ubezpieczeniaprzeglądy kominiarskie i szczelność instalacji gazowych (w pakiecie gazownik-kominiarz taniej).

Atuty naszej Firmy Kominiarskiej – usługi kominiarskie Ochmanów

Mistrzowie kominiarscy naszego Zakładu Kominiarskiego cenią przede wszystkim wysoką jakość usług, z zachowaniem możliwie przystępnej ceny. Do każdego klienta i sytuacji podchodzimy indywidualnie. Zwykłe metody pracy kominiarza najczęściej są skuteczne i wystarczające, ale czasami zawodzą, potrzeba czegoś więcej. Nawet w takim przypadku nie zostawiamy nikogo samego z problemem. Staramy się doradzić, jak najlepiej i najniższym kosztem osiągnąć pełną sprawność infrastruktury kominowej. Szanujemy zdrowie i portfele klientów. Nie narzucamy automatycznie najbardziej kosztownych metod. Często te najprostsze i mało inwazyjne są zdecydowanie najlepsze.

Stawiamy na stały postęp i rozwój. Bazujemy na tradycyjnych i sprawdzonych w długoletnich praktykach metodach. Wykorzystujemy także cywilizacyjny rozwój technologii, by ciągle poprawiać jakość swoich usług. Wynikiem tego nasi kominiarze nie znają zwrotu: „nie da się„. Jeśli komin nie został zniszczony w sposób trwały i mechaniczny, można naprawić go bez niszczenia ścian i narażania klienta na zwiększone koszty.

W czasie pracy wspomagamy się elektroniką. Obrazy z kamer kominowych umożliwiają „wejście” do przewodu kominowego i zdiagnozowanie stanu fizycznego ścian, drożności oraz powodu zagruzowania. Generator dymu którym dysponujemy, produkuje bardzo dużo nietoksycznej pary, szybko zapełnia ona kanały kominowe pod lekkim nadciśnieniem. Łatwo wykryć wtedy ewentualne nieszczelności.

Urządzenia elektroniczne do detekcji i pomiarów, np: anemometry, wykrywacze gazu LPG, ziemnego i czadu CO (tlenek węgla) posiadają aktualne Świadectwa Kalibracji. Zapewnia to stabilną diagnostykę, oraz łatwiejsze usuwanie usterek w instalacjach gazowych i przewodach kominowych, oraz umożliwia wystawianie opinii i protokołów kominiarskich w zgodzie z obowiązującym prawem.

W naszym Zakładzie Kominiarskim współpracuje czterech doświadczonych mistrzów kominiarskich. Zachęcamy do skorzystania z usługi naszego kominiarza na terenie Ochmanowa i w okolicy. Kominiarz Ochmanów do usług.