Strona główna » Łyczanka

Kominiarz Łyczanka

Kompleksowe usługi kominiarskie w miejscowości Łyczanka w pobliżu Wieliczki i w okolicy. W kryzysowych zdarzeniach oferujemy całodobowe Pogotowie Kominiarskie. Kominiarz Łyczanka do usług.

Oferta Usług Kominiarskich – Łyczanka i małopolska

Świadczymy usługi kominiarskie o bardzo szerokim zakresie. Czyszczenie przewodów kominów, udrażnianie zatkanych przez gniazda i gruz. Zabezpieczanie wylotów kominów przed powtórnym zatkaniem przez ptasie gniazda za pomocą specjalistycznych kratek wycinanych laserem z jednego kawałka blachy nierdzewnej. Ich konstrukcja w ogóle nie zmniejsza ciągu w kominach, co prawie zawsze obserwowane jest w kratach dostępnych w sklepach budowlanych. Posiadamy wersję z filtrem przeciw insektom z włókna szklanego o idealnie okrągłych nitkach. Montujemy nasady kominowe, które mają zadanie wzmacniać ciąg w kominach i przeciwdziałać wracaniu się powietrza z nad dachu poprzez przewody kominowe. Czyścimy mechaniczne kanały kominów, zdzieramy z ich ścianek poprzyklejaną smołę, czyli sadzę szklistą.

Montujemy stalowe wkłady kominowe, zadaniem których jest uszczelnić kanały kominowe i zabezpieczyć je przed erozyjnym wpływem kwasów zawartych w kondensacie kotłów gazowych. W kominy wsuwamy rury stalowe jedno i dwuścienne. Montujemy dwuwarstwowe ocieplone systemy kominowe zewnętrzne, dobudowane do ścian budynków. W kominy o nieregularnych kształtach i o skośnym przebiegu proponujemy wkłady elastyczne ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Dokładne informacje o wkładach kominowych zajmują się na stronie www.stalowy-komin.pl.

Oferujemy protokoły i opinie kominiarskie: opinie do gazowni, odbiór stanu surowego, odbiory końcowe budynkuinwentaryzacje kanałów kominów, ekspertyzy kominiarskie, oraz okresowe przeglądy do ubezpieczenia nieruchomościokresowe przeglądy kominiarskie i gazowe przeglądy szczelności instalacji (w pakiecie kominiarz – gazownik taniej).

Atuty naszej Firmy Kominiarskiej – usługi kominiarskie Łyczanka

Dla mistrza kominiarskiego naszego zakładu ważna jest wysoka jakość usług, zrównoważona jak najbardziej przystępną ceną. Do każdego klienta mamy indywidualnie podejście. Standardowe metody pracy czasami nie skutkują w danej sytuacji. Nie zostawiamy wówczas nikogo bez pomocy. Staramy się zawsze doradzić jak najlepiej, szybciej i najniższym wkładem finansowym uzyskać to, czemu nas sprowadzono. Szanujemy zdrowie i portfele wszystkich klientów. Nie narzucamy kosztownych metod i materiałów, co czasem robią inni. Często najprostsze i najmniej inwazyjne sposoby są najlepsze.

Stawiamy na ustawiczny rozwój zaplecza. Oprócz tradycyjnych, sprawdzonych w długoletniej praktyce sposobów, wykorzystujemy nowe zdobycze techniki, aby ciągle poprawiać jakość usług. Wynikiem tego nasi kominiarze nie znają słowa „nie da się„. Jeśli nie doszło do uszkodzenia kominów mechanicznie, każdy z nich można doprowadzić do całkowitej sprawności bez wykuwania dziur w ścianach i narażania klienta na znacznie większe koszty.

W czasie pracy wykorzystujemy obraz z kamer kominowych. Pozwalają one „wejść” do kominów i zdiagnozować ich stan, drożność oraz powód zagruzowania. Generator dymu wytwarza ogromne ilości nietoksycznej pary, która szybko zapełnia przewody kominowe i wycieka nieszczelnościami w ściankach kominów. Prosto je wizualnie wykryć. Świece i zapałki dymowe nie sprawdzają się aż tak dobrze.

Przyrządy detekcyjne i pomiarowe: anemometry, wykrywacze nieszczelności gazu LPG, ziemnego i tlenku węgla CO (czadu) mają Świadectwa Kalibracji. Gwarantuje to szybką diagnozę, oraz skuteczniejsze usunięcie usterek w kanałach kominowych i instalacjach z gazem ziemnym.

W firmie kominiarskiej współpracuje czterech mistrzów kominiarstwa. Zachęcamy do korzystania z prac kompetentnego kominiarza na terenie miejscowości Łyczanka i w okolicy.