Strona główna » Krzyszkowice

Kominiarz Krzyszkowice

Usługi kominiarskie na terenie miejscowości Krzyszkowice, oraz całodobowe Pogotowie Kominiarskie w krytycznych sytuacjach. Kominiarz Krzyszkowice do usług.

Oferta Zakład Kominiarski – usługi Krzyszkowice w małopolsce

Usługi kominiarskie, pełny zakres prac. Czyszczenie kanałów kominowych i udrażnianie tych zatkanych. Zabezpieczanie wylotów kominowych bocznych powyżej dachu za pomocą zgrzewanych siatek, lub przez profesjonalne kratki nierdzewne wycinane laserowo. Ich kształt nie zmniejsza przepływu powietrza w kominach, co prawie zawsze jest wyczuwalne przy zastosowaniu kratek zakupionych w marketach. Kratki stosowane przez nas posiadają możliwość dodania filtra wewnętrznego przeciw insektom (z włókna szklanego). Montujemy nierdzewne nasady kominowe różnych typów (stałe i obrotowe). Służą one do zwiększenia ciągu komina, wykorzystują siłę wiatru i przeciwdziałają cofaniu powietrza do budynku i są montowane na wyloty górne kominów. Czyścimy mechanicznie kanały kominowe, usuwamy z ich wnętrza smołę (tzw. sadza szklista).

Montujemy systemy stalowych rur kominowych. Uszczelniają kominy i chronią je przed kwasami zawartymi w kondensacie z kotłów gazowych. Instalujemy nierdzewne systemy kominowe w postaci rur jedno lub dwuściennych, okrągłych i owalnych. Oferujemy także zewnętrzne systemy kominów stalowych z ociepleniem, dobudowanych do ścian na zewnątrz budynku. W kanały kominowe o delikatnych miejscowych zwężeniach, lub ze skosami instalujemy elastyczne wkłady nierdzewne ze stali kwasoodpornej. Poddają się na skosach i miejscowych zwężeniach – umożliwiają uszczelnienie prawie każdego przewodu kominowego. Nierdzewnymi wkładami kominowymi zajmuje się strona www.stalowy-komin.pl.

Oferujemy także wystawienie protokołów i opinii kominiarskich, czyli: opinie do gazowni z odbioru kotłowni gazowej, olejowej i na paliwa stałe, odbiory stanu surowego budynku ze wskazaniem podłączeń, odbiory końcowe budynkówinwentaryzacje kominów i ekspertyzy kominiarskie, a także okresowe przeglądy do ubezpieczenia nieruchomości: przeglądy kominiarskie i szczelność instalacji gazowych (w pakiecie gazownik-kominiarz taniej).

Atuty naszej Firmy Kominiarskiej – usługi kominiarskie Krzyszkowice

Mistrzowie kominiarscy naszego Zakładu Kominiarskiego cenią wysoką jakość usług, oraz zachowują przystępne ceny. Do każdego klienta i zastanej sytuacji podchodzimy w sposób indywidualny. Standardowe metody pracy kominiarza są skuteczne, ale w niektórych przypadkach są niewystarczające, potrzeba czegoś więcej. Nawet w takich przypadkach nie zostawiamy nikogo samego sobie. Doradzamy, jak najlepiej i najniższym kosztem osiągnąć cel i dopasować kominy do zaistniałych potrzeb. Szanujemy zdrowie i portfele klientów. Nie narzucamy kosztownych metod. Często te najprostsze i najmniej inwazyjne są najlepsze.

Stawiamy na stały rozwój. Bazujemy na tradycyjnych i sprawdzonych metodach działania. Wykorzystujemy także rozwój przemysłu i technologii, aby ciągle poprawiać jakość świadczonych usług. Nasi kominiarze nie znają zwrotu: „nie da się„. Jeśli komin nie został zniszczony w sposób trwały, można naprawić go bez dewastowania ścian wewnątrz budynku i narażania klientów na większe koszty.

W pracy wykorzystujemy sprzęt elektroniczny. Obraz z kamer kominowych umożliwia obejrzenie przewody kominowe od środka i sprawdzenie jaki jest stan ścianek, drożność oraz powód i miejsca zatkania. Posiadamy generator dymu który produkuje ogromne ilości nietoksycznej pary, która zapełniając kanały kominowe pod lekkim nadciśnieniem wypycha ją każdą nieszczelnością. Łatwo wtedy wykryć usterki.

Pomiarowe urządzenia elektroniczne, np: anemometry, wykrywacze wycieków gazu i czadu CO (tlenek węgla) posiadają aktualne Świadectwa Kalibracji. Zapewnia to pewną diagnozę, szybsze usuwanie usterek w instalacjach gazowych i przewodach kominowych, oraz umożliwia wystawianie opinii i protokołów kominiarskich w zgodzie z prawem.

W naszym Zakładzie Kominiarskim współpracuje czterech mistrzów kominiarskich z bogatym doświadczeniem i pozytywnym podejściem do klienta. Zachęcamy do skorzystania z usługi naszego kominiarza na terenie Krzyszkowic i  okolicy. Kominiarz Krzyszkowice do usług.