Strona główna » Kryspinów

Kominiarz Kryspinów

Usługi kominiarskie na terenie miejscowości Kryspinów, oraz całodobowe Pogotowie Kominiarskie w sytuacjach losowych. Kominiarz Kryspinów do usług.

Oferta Zakład Usług Kominiarskich – usługi Kryspinów w małopolsce

Usługi kominiarskie, kompletnie. Czyszczenie kanałów kominów i udrażnianie zatkanych. Zabezpieczanie wylotów kominów powyżej dachu za pomocą zgrzewanych siatek, lub przez profesjonalne kratki nierdzewne wycinane laserem. Ich kształt nie zmniejsza przepływu powietrza w kominie, co prawie zawsze jest wyczuwalne przy kratach oferowanych na półkach marketów. Kratki posiadają także możliwość dołożenia filtra przeciw insektom z włókna szklanego. Montujemy także nierdzewne nasady kominowe różnych typów (stałe i obrotowe). Służą one do zwiększenia ciągu komina, wykorzystują siłę wiatru i przeciwdziałają cofaniu powietrza do budynku. Czyścimy mechanicznie kanały kominowe, usuwamy z ich wnętrza smołę (sadzę szklistą).

Montujemy nierdzewne systemy stalowych rur kominowych. Uszczelniają kominy i chronią je przed kwasami zawartymi w skroplinach z kotłów gazowych. Montujemy stalowe systemy kominowe – rury jedno lub dwuścienne, okrągłe i owalne. Oferujemy także zewnętrzne systemy kominów stalowych z ociepleniem, dobudowane do ścian budynku. W kanały kominowe o zmiennym przekroju, lub ze skosami instalujemy elastyczne wkłady nierdzewne ze stali kwasoodpornej. Poddają się na większości zwężeń i skosów – umożliwiają uszczelnienie prawie każdego przewodu kominowego. Nierdzewnymi wkładami kominowymi zajmuje się strona www.stalowy-komin.pl.

Oferujemy także różne wersje protokołów i opinii kominiarskich, czyli: opinie do gazowni z odbioru kotłowni gazowej, olejowej i na paliwa stałe, odbiory stanu surowego budynku ze wskazaniem podłączeń, odbiory końcowe budynkówinwentaryzacje kominów i ekspertyzy kominiarskie, a także okresowe przeglądy do ubezpieczeniaprzeglądy kominiarskie i szczelność instalacji gazowych (w pakiecie gazownik-kominiarz taniej).

Atuty naszej Firmy Kominiarskiej – usługi kominiarskie Kryspinów

Mistrzowie kominiarscy naszego Zakładu Kominiarskiego cenią wysoką jakość usług, z zachowaniem przystępnej ceny. Do każdego klienta i sytuacji podchodzimy w sposób indywidualny. Standardowe metody pracy kominiarza najczęściej są skuteczne i wystarczające, ale czasami zawodzą, potrzeba czegoś więcej. Nawet w takim przypadku nie zostawiamy nikogo samego. Doradzamy, jak najlepiej i najniższym kosztem osiągnąć pełną sprawność każdego komina i dopasować go do zaistniałych potrzeb. Szanujemy zdrowie i portfele klientów. Nie narzucamy z automatu najbardziej kosztownych metod. Często te najprostsze i najmniej inwazyjne są najlepsze.

Stawiamy na stały rozwój i postęp. Bazujemy na tradycyjnych i sprawdzonych w długoletnich praktykach metodach działania. Wykorzystujemy także rozwój przemysłu i techniki, by ciągle poprawiać jakość świadczonych usług. Wynikiem tego nasi kominiarze nie znają zwrotu: „nie da się„. Jeśli komin nie został zniszczony w sposób mechaniczny, można naprawić go bez dewastowania ścian wewnątrz budynku i narażania klienta na zwiększone koszty.

W pracy wspomagamy się elektroniką. Obrazy z kamer kominowych umożliwiają obejrzenie przewody kominowe od środka i zdiagnozowanie stanu fizycznego ścian, drożności oraz powodu i miejsca zagruzowania. Posiadamy generator dymu który produkuje duże ilości nietoksycznej pary, szybko zapełnia kanały kominowe pod lekkim nadciśnieniem. Łatwo wykryć wtedy ewentualne nieszczelności.

Urządzenia elektroniczne do pomiarów przepływów i detekcji wycieków, np: anemometry, wykrywacze gazu LPG, ziemnego i czadu CO (tlenek węgla) posiadają aktualne Świadectwa Kalibracji. Zapewnia to pewną diagnozę a co za tym idzie łatwiejsze usuwanie usterek w instalacjach gazowych i przewodach kominowych, oraz umożliwia wystawianie opinii i protokołów kominiarskich w zgodzie z obowiązującym prawem.

W naszym Zakładzie Kominiarskim współpracuje czterech mistrzów kominiarskich z odpowiednim doświadczeniem i podejściem do klienta. Zachęcamy do skorzystania z usługi naszego kominiarza na terenie Kryspinowa i w okolicy. Kominiarz Kryspinów do usług.