Strona główna » Kominiarz » kominiarz Niepołomice

Kominiarz Niepołomice

Kominiarz Niepołomice

Witamy w Zakładzie Kominiarskim „Jutrzenka”. Zajmujemy się kompleksowymi usługami kominiarskimi na terenie miasta Niepołomice i okolic. Usługi dla klientów indywidualnych, instytucji. W nagłych przypadkach oferujemy całodobowe Pogotowie Kominiarskie. Kominiarz Niepołomice zawsze do Państwa Usług.

 

Oferta Usług Kominiarskich – gmina Niepołomice

Posiadamy kompleksową ofertę usług. Standardowe czyszczenie kominów, udrażnianie przewodów kominowych z gniazd i z gruzu, zabezpieczanie wylotów kominów wentylacyjnych, spalinowych i dymowych przed ponownym zatkaniem przez nowe gniazda ptaków za pomocą specjalistycznych kratek kominowych ze stali nierdzewnej ciętej laserowo. Konstrukcja ich nie ogranicza ciągu, czego nie można mówić o kratkach dostępnym w marketach i sklepach. Posiadamy wersję kratek z filtrem wewnętrznym z włókna  szklanego przeciw insektom. Montujemy nasady kominowe wzmacniające ciąg i przeciwdziałające tak zwanej „cofce” – ciągowi wstecznemu.

Czyścimy kominy mechanicznie z sadzy szklistej. Montujemy stalowe systemy kominowe – uszczelnieniamy kanały kominowe, zabezpieczamy przed działaniem kondensatu kotłów gazowych rurami jedno i dwuściennymi. Wykonujemy ocieplone kominy zewnętrzne. W przewody kominowe nieregularne, lub ze skosami proponujemy elastyczne wkłady kominowe ze stali kwasoodpornej, oraz aluminiowe typu „Alufol„. Dokładne informacje o nierdzewnych wkładach kominowych zajmują się na stronie www.stalowy-komin.pl.

Wystawiamy wszelkie protokoły kominiarskie: odbiór stanu surowego ze wskazaniem podłączeń, opinia do gazowni, odbiór końcowy budynków, ekspertyza kominiarska, inwentaryzacja kanałów kominowych, oraz okresowe protokoły wymagane przy ubezpieczeniu nieruchomości: okresowe przeglądy kominiarskie oraz gazowe przeglądy szczelności instalacji (w pakiecie protokoły kominiarz – gazownik taniej).

Atuty naszej Firmy Kominiarskiej – usługi kominiarskie Niepołomice

Dla korzyści klientów nasz kominiarz stawia na wysoką jakość przy możliwie najniższej cenie. Każdy traktowany jest indywidualnie. Jeśli standardowe metody zawodzą, nie zostawiamy nikogo z problemem. Doradzamy jak najlepiej i najniższym kosztem usunąć ewentualne usterki. Szanujemy przy tym zdrowie i portfele klientów. Nie narzucamy z góry najdroższych metod. Czasem najprostsze i najtańsze oznacza najlepsze.

Stawiamy na ciągły rozwój. Oprócz starych tradycyjnych metod wykorzystujemy obecną technikę do poprawy jakości usług. Wynikiem tego nasi kominiarze nie znają słowa „nie da się„. Każdy przewód kominowy, który był drożny można doprowadzić do pełnej sprawności bezinwazyjnie, bez zbędnego wykuwania dziur w ścianach.

W swojej pracy wykorzystujemy kominowe kamery inspekcyjne. Pozwalają one „wejść” do komina i zobaczyć jego stan, drożność, oraz ewentualną przyczynę zatkania. Innym narzędziem jest generator dymu. W odróżnieniu do kominiarskich „zapałek dymowych„, generator produkuje ogromne ilości nietoksycznego dymu, który szybko zapełnia przewody kominowe i  dym wydostaje się na zewnątrz ewentualnymi nieszczelnościami w ściankach komina, które łatwo wtedy zlokalizować.

Sprzęt pomiarowy, tj. anemometry skrzydełkowe i termiczne, wykrywacze nieszczelności gazu ziemnego, gazu LPG, czadu, czyli tlenku węgla CO posiadają Świadectwa Kalibracji. Gwarantuje to prawidłową diagnozę, lokalizację i usunięcie istniejących usterek w kanałach kominowych i instalacjach gazowych.

W ramach firmy kominiarskiej współpracuje czterech doświadczonych mistrzów w dziedzinie kominiarstwa. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na terenie gminy Niepołomice, miejscowości: Chobot, Ochmanów, Podłęże, Słomiróg, Staniątki, Suchoraba, Wola Batorska, Wola Zabierzowska, Zabierzów Bocheński, Zagórze, Zakrzowiec, Zakrzów.