Strona główna » Grabie

Kominiarz Grabie

Wszechstronne usługi kominiarskie w miejscowości Grabie koło Krakowa i w okolicy. W kryzysowych, drastycznych zdarzeniach całodobowe Pogotowie Kominiarskie. Kominiarz Grabie do usług.

Oferta Zakład Usług Kominiarskich – Grabie i małopolska

Świadczymy usługi w dziedzinie kominiarstwa o szerokim zakresie. Czyszczenie przewodów kominowych, i udrażnianie zatkanych przez gniazda i gruz. Zabezpieczanie wylotów kominów przed powtórnym zatkaniem przez ptasie gniazda za pomocą zgrzewanych siatek o gęstych oczkach, oraz specjalistycznych kratek nierdzewnych wycinanych laserem z jednego kawałka blachy. Ich konstrukcja nie zmniejsza ciągu w kominie, co zawsze obserwowane jest w kratach dostępnych w marketach budowlanych. Posiadamy opcję kratki z filtrem przeciw insektom z włókna szklanego o idealnie okrągłych nitkach. Montujemy nasady kominowe, które mają za cel wzmacniać ciąg w kominach i przeciwdziałać cofaniu się powietrza z ponad dachu przez przewody kominowe. Czyścimy mechaniczne kanały kominów, usuwamy z ich ścianek zasklepioną twardą smołę (sadza szklista).

Montujemy stalowe wkłady kominowe, zadaniem których jest uszczelnić kanały i zabezpieczyć je przed erozyjnym działaniem kwasów, które zawiera kondensat z kotłów gazowych. W kominy wkładamy stalowe rury jedno i dwuścienne. Montujemy ocieplone systemy kominowe dobudowane do ścian zewnętrznych budynku. W kominy o zmiennym przekroju i o skośnym prowadzeniu instalujemy nierdzewne wkłady elastyczne ze stali kwasoodpornej. Stalowe systemy kominowe szczegółowo omawia strona www.stalowy-komin.pl.

Oferujemy różne protokoły i opinie kominiarskie: opinie do gazowniodbiór stanu surowegoodbiory końcowe budynkuinwentaryzacje kanałów kominówekspertyzy kominiarskie, a także okresowe przeglądy do ubezpieczenia nieruchomości: przeglądy kominiarskie i przeglądy szczelności instalacji gazowej (w pakiecie kominiarz – gazownik taniej).

Atuty naszej Firmy Kominiarskiej – usługi kominiarskie Grabie

Dla naszego mistrza kominiarskiego ważna jest wysoka jakość usług, zrównoważona przystępną ceną. Do każdego klienta staramy się mieć indywidualnie nastawienie. Standardowe metody pracy czasami nie pomagają w konkretnej sytuacji. Nie zostawiamy wówczas nikogo bez pomocy. Staramy się doradzić jak najlepiej i najniższym wkładem finansowym uzyskać to, co było celem naszego przyjazdu. Szanujemy zdrowie i portfele wszystkich klientów. Nie narzucamy kosztownych metod i materiałów. Często najprostsze i mało inwazyjne metody są najlepsze.

Stawiamy na ustawiczny rozwój swój i zaplecza. Oprócz tradycyjnych, sprawdzonych w długoletniej pracy metod, wykorzystujemy zdobycze techniki, aby ciągle poprawiać jakość usług. Dlatego nasi kominiarze nie znają zwrotu „nie da się„. Jeśli nie doszło do poważnego uszkodzenia kominów w sposób fizyczny, każdy z nich można doprowadzić do sprawności bez niszczenia ścian przez wykuwanie dziur i narażania klienta na większe koszty.

W czasie pracy wykorzystujemy obraz z kolorowych kamer kominowych. Umożliwiają one „wejść” do kominów i zdiagnozować stan fizyczny ich ścianek, drożność oraz powód zagruzowania. Generator dymu wytwarza spore ilości nietoksycznej pary, która szybko zapełnia całe przewody kominowe i ulatnia się nieszczelnościami w ścianach komina. Łatwo je wizualnie wykryć.

Przyrządy do detekcji i pomiarów: anemometry, wykrywacze gazu LPG, ziemnego i czadu CO (tlenek węgla) mają Świadectwa Kalibracji. Gwarantuje to szybką diagnostykę, oraz skuteczniejsze usuwanie usterek w instalacjach gazowych i kanałach kominowych.

W naszej firmie kominiarskiej pracuje czterech mistrzów kominiarstwa. Zachęcamy do korzystania ze świadczonych usług kominiarza na terenie miejscowości Grabie i w okolicy.