Strona główna » Golkowice

Kominiarz Golkowice

Zakład Kominiarski „Jutrzenka”. Kompleksowe prace kominiarskie na terenie miejscowości Golkowice i okolic. Pogotowie Kominiarskie w zdarzeniach losowych. Kominiarz Golkowice do usług.

Oferta Usług Kominiarskich – Golkowice i małopolska

Oferujemy wszelkie usługi i prace kominiarskie. Czyszczenie kanałów kominowych, udrażnianie przewodów kominowych zatkanych gniazdami ptaków i gruzem, zabezpieczanie wylotów kominowych ponad dachem przed ponownym zatkaniem gniazdami ptaków za pomocą specjalistycznych nierdzewnych kratek ciętych laserem. Budowa ich nie zmniejsza ciągu, co niestety dzieje się w przypadku kratek oferowanych w sklepach i marketach budowlanych. Posiadamy kratki z filtrem wewnętrznym przeciw insektom z włókna szklanego. Instalujemy nasady kominowe wzmacniające siłę ciągu kominowego i przeciwdziałające cofaniu się powietrza z zewnątrz, tzw. „cofka”. Oferujemy mechaniczne czyszczenie komina, zbijamy ze ścianek komina smołę, sadzę szklistą.

Instalujemy stalowe wkłady kominowe, które uszczelniają kominy, zabezpieczają je przed destrukcyjnym wpływem kwasów z kondensatu kotłów gazowych. Oferujemy rury jedno i dwuścienne o różnych grubościach ścianek. Wykonujemy ocieplone kominy zewnętrzne, dobudowane do ścian budynku. W kanały kominów o nieregularnym kształcie, lub ze skosami wsuwamy elastyczne rury kominowe ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Stalowe systemy kominowe omawia szczegółowo strona www.stalowy-komin.pl

Wykonujemy opinie i protokoły kominiarskie: odbiór stanu surowego (szkic zalecanych podłączeń), opinie do gazowniodbiory budynków, szczegółowe ekspertyzy przewodów kominowych, i ich inwentaryzacje, oraz okresowe przeglądy wymagane przy ubezpieczeniu budynkówokresowe przeglądy kominiarskie oraz gazowe przeglądy szczelności instalacji (w pakiecie opinie okresowe kominiarz – gazownik taniej).

Atuty naszej Firmy Kominiarskiej – usługi kominiarskie Golkowice

Kominiarz naszego zakładu zawsze stawia na wysoką jakość przy możliwie niskiej cenie. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny. Jeśli standardowe metody nie sprawdzają się w danym przypadku, nie zostawiamy nikogo samego z problemem. Doradzimy jak najlepiej, najszybciej i najniższym nakładem usunąć istniejący problem. Szanujemy zdrowie i portfele klientów. Nie narzucamy najdroższych metod. Bardzo często najprostsze i najtańsze są najlepsze.

Stawiamy na ustawiczny rozwój. Oprócz tradycyjnych metod wykorzystujemy technikę, by poprawiać jakość wykonywanych usług. Dlatego nasi kominiarze nie używają słowa „nie da się„. Praktycznie każdy przewód kominowy można doprowadzić do pełnej sprawności bez wykuwania otworów roboczych w ścianach budynku.

W pracy wykorzystujemy kamery inspekcyjne. Pozwalają one „wejść” w komin, skontrolować jego stan techniczny, drożność i przyczynę zatkania. Generator dymu wytwarza ogromne jego ilości. Szybko zapełnia on kanały kominowe i wydostaje się nieszczelnościami w ścianach komina. Łatwo je wtedy zlokalizować. Kominiarskie zapałki i świece dymowe tego nie potrafią.

Sprzęt pomiarowy i detekcyjny, np. anemometry skrzydełkowe i termiczne, wykrywacze nieszczelności gazu LPG, ziemnego i tlenku węgla CO, czyli czadu posiadają Świadectwa Kalibracji. Gwarantuje to skuteczną lokalizację, diagnozę i sprawniejsze usuwanie usterek w przewodach kominowych wentylacyjnych, spalinowych i dymowych, oraz instalacjach gazowych.

W ramach zakładu kominiarskiego współpracuje czterech mistrzów kominiarskich. Zapraszamy do korzystania z usług naszego kominiarza na terenie Golkowic i okolic.