Strona główna » Borek Szlachecki

Kominiarz Borek Szlachecki

Usługi kominiarskie na terenie miejscowości Borek Szlachecki. Całodobowe Pogotowie Kominiarskie w sytuacjach kryzysowych. Kominiarz Borek Szlachecki do usług.

Oferta Zakład Usług Kominiarskich – Borek Szlachecki i małopolska

Usługi kominiarskie w kompleksowym zakresie. Czyszczenie przewodów kominowych i udrażnianie zatkanych gruzem i gniazdami. Zabezpieczamy wyloty kominów za pomocą siatek zgrzewanych z drobnymi oczkami, lub przez profesjonalne kratki nierdzewne wycinane laserem. Konstrukcja ich nie ogranicza ciągu komina, co prawie zawsze jest się zdarza w kratach dostępnych na półkach marketowych. Kratki posiadają także możliwość doklejenia wewnętrznego  filtru przeciw insektom z włókna szklanego. Montujemy nierdzewne nasady kominowe różnych typów. Służą one do zwiększenia ciągu w kominach, wykorzystują siłę wiatru i przeciwdziałają cofaniu powietrza z komina. Czyścimy mechanicznie kanały kominowe, usuwamy z nich zastygłą, twardą smołę (sadza szklista).

Instalujemy nierdzewne wkłady kominowe. Uszczelniają kanały kominowe i chronią przed niszczącym działaniem kwasów ze skroplin kotłów gazowych. We wnętrzu kominów montujemy stalowe rury jedno lub dwuścienne, w zależności od zapotrzebowania. Oferujemy zewnętrzne systemy kominowe z ociepleniem, dobudowane do ściany budynku na zewnątrz. W kanały kominowe o zmiennym przekroju i w skośnych montujemy wkłady elastyczne nierdzewne ze stali kwasoodpornej. Stalowe systemy kominowe omawia szczegółowo strona www.stalowy-komin.pl.

Oferujemy każdy typ protokołu i opinii kominiarskiej: opinie do gazowni z odbioru kotłowni gazowej, olejowej i na paliwa stałe , odbiory stanu surowego budynku ze wskazaniem podłączeń, odbiory końcoweinwentaryzacje kominowe i ekspertyzy kominiarskie, oraz okresowe przeglądy do ubezpieczenia budynkuprzeglądy kominiarskie i szczelności instalacji gazowej (w pakiecie kominiarz – gazownik taniej).

Atuty naszej Firmy Kominiarskiej – usługi kominiarskie Borek Szlachecki

Mistrzowie naszego Zakładu Kominiarskiego cenią bardzo wysoką jakość wykonywanych usług, z zachowaniem przystępnej ceny. Do każdego klienta mamy odrębne nastawienie. Standardowe metody pracy kominiarza najczęściej są skuteczne i wystarczające, ale czasem to za mało. Nawet w takim przypadku nie zostawiamy nikogo bez udzielenia pomocy. Staramy się doradzać, jak najlepiej i najniższym kosztem uzyskać sprawność infrastruktury kominowej. Szanujemy zdrowie i portfele klientów. Nie proponujemy z automatu najbardziej kosztownych metod. Często to te najprostsze i mało inwazyjne są najlepsze.

Stawiamy na ciągły postęp. Bazujemy na tradycyjnych i sprawdzonych w długoletniej praktyce metodach. Wykorzystujemy też rozwój techniki, by ciągle poprawiać jakość usług. Dlatego nasi kominiarze nie znają zwrotu: „nie da się„. Jeśli komin nie został zniszczony w sposób trwały, można naprawić go bez dziurawienia ścian i narażania klienta na zwiększone koszty.

W czasie pracy wspomagamy się obrazami z kamer kominowych. Umożliwiają one „wejście” do przewodu kominowego i zdiagnozowanie stanu fizycznego jego ścianek, drożność oraz przyczynę i miejsce zatkania. Generator dymu który posiadamy, produkuje bardzo dużo nietoksycznej pary, która szybko zapełnia kanały kominowe. Łatwo wtedy wykryć wszelkie nieszczelności.

Urządzenia elektroniczne detekcyjne i pomiarowe, np: anemometry, wykrywacze gazu LPG, ziemnego i czadu CO (tlenek węgla) posiadają ważne Świadectwa Kalibracji. Zapewnia to pewną diagnostykę, oraz łatwiejsze usuwanie wad w instalacjach gazowych i kanałach kominowych, oraz zapewnia pełnoprawne wystawianie opinii i protokołów kominiarskich.

W Zakładzie Kominiarskim „Jutrzenka” współpracuje czterech mistrzów kominiarskich. Zachęcamy do skorzystania z usług kominiarza na terenie Borku Szlacheckiego i okolic. Kominiarz Borek Szlachecki do usług.